V preteklosti ste že govorili z našimi pravniki, zato nas zanima, kako ste bili zadovoljni s storitvijo. Ker vaše mnenje cenimo, se bomo tudi v prihodnje trudili izboljševati za vas. Veseli bomo vašega odziva.
V kolikor imate dodatna ali nova pravna vprašanja za naše pravnike, jih lahko pokličete vsak delovni dan od ponedeljka do petka med 8. in 20. uro na telefonsko številko:
Z bivšim sva imela skupno stanovanje, a mi ni hotel plačati nič, ker nisva bila poročena. Brez tega klica bi ostala brez 25.000 EUR!
Nisem si mogla privoščiti odvetnika za ločitve, pa sem za nasvet poklicala Pravnika na dlani – in ugotovila, da ga niti ne potrebujem, saj lahko vse rešim pisno.
Ostala sem sama z dvema otrokoma, njun oče ni plačeval preživnine, pa mi kljub temu niso hoteli odobriti socialne pomoči. Pravnik na dlani mi je pomagal z razlago postopkov in dopisi, saj s svojimi laičnimi pritožbami nisem bila uslišana.
Previous
Next
Civilno pravo
Pomoč na področju pogodbenih razmerij, poškodb na delovnem mestu, v prometnih nesrečah in drugih škodnih dogodkov, pri katerih bi bili upravičeni do odškodnine. Svetovanje na področju stvarnega prava (npr. mejni, posestni, medsosedski in drugi spori) in dednega prava (dedovanje, nujni deleži, dednopravne pogodbe itd.).
Svetovanje delavcem ali delodajalcem; spori med njimi; postopki zaposlitve ali prenehanja delovnega razmerja; pravica do dopusta ali regresa; interni pravni akti; disciplinski postopki; neizplačevanje denarnih obveznosti; uveljavljanje pravic iz pokojninskega in invalidskega zavarovanja, zdravstvenega zavarovanja, zavarovanja za primer brezposelnosti; ter druga vprašanja, ki zadevajo odnos med delavcem in delodajalcem.
Pravno svetovanje s področja kazenskega in prekrškovnega prava: telesne poškodbe, goljufije, obrekovanja in ostala kazniva dejanja zoper čast in dobro ime ter zoper spolno nedotakljivost. Pokrivamo tudi področja prometnih in drugih prekrškov (policijski postopki, kršenje javnega reda in miru … ipd.).
Svetovanje na celotnem področju družinskega prava, ki se nanaša predvsem na sklenitve in razveze zakonskih zvez, položaja, skrbi, vzgoje, dodelitve ter preživljanja otrok, ureditve, razpolaganja in razdelitve skupnega premoženja, materinstva, očetovstva itd.